خانه » درباره ما

درباره ما

شرکت فن آورگستر مطلق در سال ۱۳۶۱ با هدف طراحی و ساخت قالب های صنعتی و تولیدقطعات پلاستیک مورد نیاز صنایع گوناگون از جمله خودرو، لوازم خانگی، کشاورزی و … تاسیس گردید
در سال های اخیر، با توجه به تقاضای روزافزون بازار و با هدف تامین نیازهای صنایع پایین دستی کشاورزی، این شرکت به صورت تخصصی اقدام به ساخت قالب های سبد میوه و جعبه های حمل مواد لبنی و پروتئینی جهت مصارف داخلی وصادراتی با کیفیت بالا و قابل رقابت با محصولات مشابه خارجی مطابق با آخرین استانداردهای روز جهان نموده و هم اکنون به عنوان یکی از پیشگامان این عرصه در کشور شناخته می شود.
فن آور گستر مطلق خود را متعهد می داند تا با ارتقاء مستمر سطح دانش نیروی انسانی و بکارگیری تجهیزات و ماشین آلات مدرن، محصولات خود را با کیفیت برتر و در کوتاه ترین زمان ممکن به مشتریان ارائه و رضایت آنها را در بالاترین درجه تامین نماید.
گواهینامه
این شرکت در راستای استقرار نظام مدیریت کیفیت موفق به اخذ گواهینامه ISO 9001:2000 از شرکت Lloyd آلمان گردیده است.
واحد طراحی
واحد طراحی شرکت با استفاده از نیروهای مجرب و بکارگیری نرم افزارهای مدرن و پیشرفته مهندسی قادر به طراحی و مدل سازی سه بعدی انواع قطعات و قالب های صنعتی می باشد.. طراحی و ساخت قالب در این شرکت با بهره گیری از سیستم CAD/CAM انجام می پذیرد که باعث افزایش دقت و سرعت در فرایند طراحی گردیده و کیفیت بالای ساخت محصولات را تضمین نماید.
واحد ساخت
استفاده از پرسنل مجرب، ماشین آلات CNC و ابزارهای پیشرفته در کنار بهره پیری از فن آوری های نوین در واحد قالب سازی شرکت، علاوه بر افزایش کیفیت قالب ها، زمان ساخت آنها را به میزان قابل توجهی کاهش داده است.
واحد تولید
در سال های اخیر با تجهیزات واحد تولید شرکت به وسیه ماشین های مدرن تزریق پلاستیک تا وزن ۲کیلوگرم، ظرفیت تولید این واحد به میزان قابل ملاحظه ای (۱۰۰۰ تن در سال) افزایش یافته است.
این بخش در حال حاضر نیاز برخی واحدهای تولیدی محصولات کشاورزی و همچنین مجتمع های صنایع لبنی نظیر صنایع شیر ایران(پگاه)، صنایع لبنی تین(دامداران)، شرکت صنایع لبنی دوکا را تامین می کند.

bigtheme